Září

1. září 2020

Zdravíme vás milí uživatelé webových stránek školy naší, v době této nejisté. Sešli jsme se po poněkud delších prázdninách, v nové třídě s jednou novou milou tváří, žačkou naší novou. Byť se nám po třídě bývalé stýská, víme, že se s tou novou, rušnější sžijeme a energií naší brzy prostor prosytíme.

4. září 2020

Všechny tři třídy praktické školy dvouleté se dnes sešly u nás, aby nás paní učitelka instruovala o správném mytí rukou. Všichni jsme měli ruce jako z alabastru a tímto za akci čisté ruce a příjemně prožitý čas paní učitelce Biškové děkujeme!

16. září 2020

Ráno jsme pěšky vyrazili do centra města, kde jsme navštívili naší, dá se říci již spřátelenou organizaci, Centrum Kosatec. Nahlédli jsme do dílen, podívali se na včelí úly na střeše centra a samozřejmě jsme se tradičně zastavili v kavárně U tiskaře Brixe, kterou Kosatec provozuje, pochutnali si na škvarkové pomazánce mazanou na domácí chléb, na neskutečném počinu ve formě nejlepších smaženek v Pardubicích a zapili vše lahodnou fairtradeovou kávou. Za nevyžádanou reklamu se omlouvám, ale račte zakusit U tiskaře Brixe!

17. září nám i dalším třídám paní asistentka Zadražilová, asistentka naší třídy, zajistila plavbu lodí Arnošt. Hlásíme žádného muže přes palubu!

22. září

Tak jsme osiřeli, jsme jen dva, ale nenudíme se. Nakupujeme na Rybičkovou pomazánku, třeme Rybičkovou pomazánku, mícháme Rybičkovou pomazánku, mažeme Rybičkovou pomazánku, ochutnáváme Rybičkovou pomazánku, všude cítíme Rybičkovou pomazánku a pak počítáme na dotykovce. Buďte zdrávi a doplňujte jód a vitamín D, ať jste víc!

Mgr. Radek Řehák